Купівля авто або як купити б/у автомобіль в інтернеті? Пошук авто.


   Зміст:

  1. AutoRia
  2. AvtoBazar
  3. RST
  4. Відео для кожного
    автомобіліста
  5. Опитування

Доброго дня шановні відвідувачі. У кожного з нас перед купівлею автомобіля виникає два головних питання «який автомобіль купити?» і «де купити автомобіль?». Сьогодні ми дамо відповідь на друге питання. В цій статті буде описано ТОП-3 найпопулярніших, для купівлі б/у автомобіля за версією Як-зробити.pp.ua. На деяких цих сайтах також є можливість купівлі нового авто. Але зараз нас цікавить купівля б/у автомобіля в інтернеті. Єдиним недоліком купівлі автомобіля по оголошенню є те, що потрібно їхати до власника для огляду бажаної покупки. Скоро наступить зима тому ви також повинні знати, як обрати зимові шини для вашого майбутнього автомобіля. Отже приступимо.

.

Auto.Ria.ua

Купівля авто або як купити б/у автомобіль в інтернеті? - Огляд AutoRia

Купівля авто або як купити б/у автомобіль в інтернеті? – Огляд AutoRia

AutoRia – зайняв перше місце у рейтингу каталогів для купівлі авто. Як-зробити.pp.ua  не випадково присвоїв йому 5 зірочок, адже саме цей сайт кожного дня відвідує більше 270 тисяч користувачів.
АвтоРіа є одним з найбільших каталогів оголошень по купівлі авто. Завдяки великій, а точніше величезній кількості оголошень ви без проблем зможете купити автомобіль, який ідеально підійде саме вам.

Як здійснити пошук авто для купівлі на АвтоРіа? 
Для пошуку автомобіля є окремо відведене меню. Думаю не потрібно пояснювати як ним користуватись , адже там все написано, залишається лише обрати потрібні нам пункти =)

Як купити б/у автомобіль в інтернеті? - Пошук AutoRia

Як купити б/у автомобіль в інтернеті? – Пошук AutoRia

Давайте спробуємо здійснити пошук авто українського виробництва«Lanos».. J.  Вверху є дві вкладки «Пошук» і «Додати», оберемо пошук, в нижньому меню вибираємо такі категорії: «Легкові», «Вживані», марку – «ЗАЗ» зразу бачимо обведене дужками число це кількість оголошень які є в пошуку автомобілів марки «ЗАЗ», дальше оберемо модель – «Lanos». Нижче бажано обрати «тільки з фото», щоб ми могли оцінити автомобіль по вигляду. Також АвтоРіа додала дуже хорошу функцію «тільки з відео». Тепер власники автомобіля можуть завантажувати й відео  з зйомками їхнього автомобіля, на жаль не всі власники мають можливість знімати свій автомобіль на відеокамеру. Підкатегорія нас не цікавить, регіон і рік випуску теж. Оберемо ціну до 7 000$. Також якщо ми хочемо більш ретельно здійснювати пошук автомобілів можемо настроїти наш фільтра у «розширеному пошуку». Тиснемо «Поиск».
На жаль по такій ціні оголошень не було знайдено тому заберемо цінові обмеження на автомобілі. Відкривається цілий список оголошень по продажі машини, яку ми шукали. В кожному з них є короткий опис, ціна та фото автомобіля. Обираємо потрібне оголошення і тиснемо на посилання «Подробно»

Купівля авто або як купити б/у автомобіль в інтернеті? - сторінка оголошення AutoRia

Купівля авто або як купити б/у автомобіль в інтернеті? – сторінка оголошення AutoRia

Нам відкриється сторінка з детальним описом. Тут продавець вказує характеристику автомобіля, також може написати щось від себе. Наприклад про неполадки, про можливість обміну та ін….

Купити автомобіль ми зможемо лише зв’язавшись з власником. Контактну інформації ми зможемо знайти в  пункті «Связаться с продавцом». Потім по домовленості зустрітись, оглянути автомобіль вживу і домовитись про покупку. На цьому сайті є ще дуже багато корисних функції, але я і так забрав у вас багато часу, тому краще самі ознайомтесь з цим сайтом. Якщо ви бажаєте купити автомобіль то раджу вам шукати його саме на цьому сайті.

AvtoBazar.ua

Купівля авто або як купити б/у автомобіль в інтернеті? - огляд AvtoBazar

Купівля авто або як купити б/у автомобіль в інтернеті? – огляд AvtoBazar

AvtoBazar – заслужено посів друге місце у рейтингу  хоча він практично не відрізняється від АвтоРіа. На жаль на ньому буває лише 110 тис користувачів у день, в порівняння з 270 тисячною аудиторією АвтоРіа. АвтоБазар стане хорошим інструментом для вас у пошуку авто. Тут можливо купляти як б/у автомобілі так і нові. На жаль багато нав’язливої реклами. Тому оцінка 4 зірочки.

RST.UA

Купівля авто або як купити б/у автомобіль в інтернеті? - огляд rst

Купівля авто або як купити б/у автомобіль в інтернеті? – огляд rst

RST – посів у нашому рейтингу третє місце. Функціональністю мало чим  відрізняється від АвтоБазару але кількість відвідувачів лише 90 тис в день, а отже і кількість продавців теж менша. Також тут менше корисних функції, і дуже помітні рекламні оголошення. Описувати як здійснювати пошук авто вже не будемо, думаю ви самі зможете розібратись. Але цей сайт теж вартий уваги.

 

  

Відео дивитися кожному!


 Опитування:

[poll id="2"]


Купівля авто або як купити б/у автомобіль в інтернеті? Пошук авто.
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

Tags: , ,

Category: Авто

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


вісім + чотири =