Як навчитися малювати? Відео та корисні поради.

   Зміст:

 1. Поради як навчитися малювати
 2. Відео як навчитися малювати
 3. Майстер-клас

Доброго дня любі читачі. Кожен з нас в дитинстві пробував малювати.   В когось виходило краще, в когось гірше. І в усіх в кого не вдавалося це робити виникало питання «як навчитися малювати?». Сьогодні ви дізнаєтесь декілька відповідей на питання «як навчитися малювати?». Також можливо вас також зацікавить як намалювати кота?

.
Як навчитися малювати по-справжньому? Не просто переносити на папір обриси знайомих предметів, це вміння сприймати та бачити світ. Адже просте розуміння, як з’єднуються лінії, утворюючи певну форму, як лягають тіні на зображувані предмети – являється основою до створення малюнку. І кожен може навчитися як малювати,  освоївши певні вправи.

Як навчитися малювати?

Як навчитися малювати?

Поради як навитися малювати

 1. Для того, щоб знати як малювати, починіть краще з малюнку, який намальований художником. Уважно роздивіться його та спробуйте запам’ятати,  щоб згодом відтворити в уяві кожну намальовану рисочку чи лінію. Потім можна перейти до сприйняття фото, але різниця сприйняття буде не такою, як раніше цілісного образу, а лише певних ліній, які складають зображення.
 2. Далі почніть малювати те, що ви бачите на мальованій картинці, згодом можна потренуватися на фотографії. Потрібно сприймати та відтворювати на своєму малюнку лише лінії, не зациклюючись на остаточному результаті, тобто на формах які вони утворюють. Можна навіть перевернути картинку догори ногами, щоб краще вдавалося бачити лише лінії, не вдивляючись в зображення. Так ви зможете сприймати певні образи  як художник.
 3. Потренувавшись достатньо для легкого відтворення образів на фото чи картинці, можна приступити до наступного етапу у навчанні як  малювати. Тепер потрібно спробувати перенести побачене з натури. Для початку краще взяти предмет вдома простої форми, тобто який містить в собі небагато лінії. Це може бути склянка або миска. Та раз за разом починайте переносити риси вибраного предмету.  Як навчитися малювати для кращою технікою? Потрібно  спробувати намалювати багато різних предметів. Чим частіше ви будете малювати, тим краще у вас це буде виходити.
 4. Для тренування треба кожен день роздивлятися предмети, що оточують вас. Затримайтесь на одному з них хвилини на три, аби виділити форми та пропорції. Вдома краще роздивитися предмет певний час  та прибравши його з очей малювати по пам’яті.

Висновок як навчитися малювати:

Такими простими вправами ви зрозумієте як малювати  навколишній світ очима того, хто прагне його зобразити на папері. Як навчитися малювати по-справжньому – це не просто питання це початок у великої науки. Основу її складає обов’язкове дотримання пропорцій. Сподіваюсь ці поради допомогли отримати відповідь на питання «як навчитися малювати?». Старайтеся, наполегливо працюйте і ви обов’язково навчитеся малювати.

Відео як навчитися малювати

Як навчитися малювати? Відео та корисні поради.
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Tags: ,

Category: Різне

Comments (1 коментар)

Trackback URL | Comments RSS Feed

 1. Сергій коментує:

  З дитинства любив малювати, хотілося навчитися дуже гарно малювати…
  Спочатку не дуже виходило, але я малював дуже часто і дуже багато… І в кінці кінців в мене досить непогано виходило… Ваші поради хороші, хочу дати ще свою… Малюйте кожен день, не спішіть на малюнок потрібно приділяти не 20 хвилин, а години починати з ескізу і кожен раз збільшувати кількість штрихів поступово, якщо ви кожного дня хоча б по годині будете приділяти цьому заняттю у вас обов’язково все вийде.) Учіться, малюйте… Головне не щоб бажання вас не покидало.)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


чотири + = десять