Як обрати металопластикові вікна?

   Зміст:

  1. Профіль металопластикових вікон
  2. Повітряні камери металопластикових вікон
  3. Фурнітура металопластикових вікон
  4. Склопакет металопластикових вікон
  5. Відео як обрати метало-пластикові вікна

Доброго дня любі читачі сьогодні ви дізнаєтесь, як правильно обрати пластикові вікна. При правильному виборі пластикових вікон, ви зможете довго не згадувати про їхню заміну, адже вони можуть вам прослужити 35-40 років. Звичайно, можна купити і дерев’яні вікна такої ж якості, але їхня ціна буде перевищувати ціну пластикових вікон в рази, тому вибір за вами.

Сьогодні в цій статті я розповім вам, як правильно вибрати пластикові вікна, які потрібно ставити критерії при виборі вікон. До вікон потрібно ставити такі критерії, як зовнішній вигляд, тепло-збереження, захист від шуму та сонячного проміння та ін… Як бачите критеріїв здавалося б, такої простої речі є досить велика кількість. Отже давайте приступи, я детально розповім про кожну деталь, та якою вона повинна бути. Постараюсь нічого не пропустити.

Як правильно вибрати пластикові вікна?

Як правильно обрати пластикові вікна?

Яким повинний бути профіль пластикових вікон?

Профіль метало пластикових вікон завжди бажано обирати відомих фірм таких як: Rehau, KBE, Veka, Trocal, Proplex. Сталь в профілі повинна бути лише оцинкована, адже з часом на простій сталі обов’язково появиться іржа.

Профіль пластикових вікон

Профіль пластикових вікон

Також при виборі профіля ви повинні визначити такі критерії як: максимальна ширина склопакета, кількість повітряних камер, контурів ущільнення, звуко і теплоізоляцію. Завдяки сучасним технологіям металопластикові вікна здатні витримувати різні температури та нагрузки.

Скільки повітряних камер повинно бути у профілях?

Профілі метало пластикових вікон можна розділити по кількості повітряних камер. Найоптимальнішими є профілі з трьома повітряними камерами, але існують і профілі з більшою кількістю камер. Камери також є в склопакеті їх не потрібно плутати з профільними повітряними камерами. Одним з найпоширеніших варіантів являється трьохкамерна профільна система з двохкамерним склопакетом. В більшості випадків такі профілі використовують для житлових будинків, але при встановленні великих вікон використовують міцнішу конструкцію.

Якою повинна бути фурнітура?

Всі ті механізми, які приводять в дію віконні системи називаються фурнітурою (ручки, механізми відкривання та інші пристрої). Зазвичай найякіснішою фурнітурою є та, яка вироблена в Німеччині. Від фурнітури залежить дуже багато. На мою думку основними характеристиками фурнітур є довговічність та те легка робота механізмів (на скільки легко відкривається вікно).

Фурнітура для металопластикових вікон

Фурнітура для металопластикових вікон

Яким повинний бути склопакет?

Склопакет складається з двох або більше герметично з’єднаних між собою двох або більше скла та повітряних камер між ними. Повітряні камери (між склом) заповнюють інертним газом, повітрям ну або створюють вакуум. Завдяки цьому у вікон більше збереження тепла та між склом не появляється забруднень. Інертні гази є кращим варіантом заповнення камер між склом, адже саме вони мають збільшену тепло та шумоізоляцію. Скло розділене завдяки дистанційній рамці, яка не пропускає вологу завдяки речовині в середині неї.

Також, щоб покращити тепло та звукоізоляцію можуть використовувати різні види скла. Для покращення тепло збереження на скло наносять покриття, яке крім того не буде пропускати інфрачервоне випромінювання. Це допоможе зимою не випускати тепла, а літом збереже прохолоду. При цьому вікно залишиться практично з такою ж прозорістю, цю спеціальне покриття є майже не помітним для очей.

Склопакет

Склопакет

Є м’які та тверді покриття. Переважно використовуються тверді покриття, хоча їхнє енергозбереження є меншим але при цьому в них хороша несприйнятливість до вологи. При цьому для кращої теплоізоляції можуть використовувати більшу кількість камер (дві  і більше), але при цьому потрібно зважати на те, що ширина вікна теж стане більшою.

Також є спеціальні дзеркалі покриття, які захищають від сонячного світла (напилюють тонкий шар оксиду металу). Також для захисту від сонці можна використовувати спеціальне забарвлене скло.

Для вогнестійкості в скло додають металічну сітку, завдяки ній навіть при пожежі скло не розлетиться.

Триплекс – це багатошарове скло, яке ламінують спеціальною плівкою. Завдяки ламінуванню скло стає безпечнішим (коли його розіб’ють воно не буде розлітатись на дрібні частинки). Таке скло зможе витримати навіть постріл. Крім цього триплекс має кращу звукоізоляцію та менше пропускання ультрафіолету. Тому саме від вашого бажання буде залежати вибір склопакету з бажаними властивостями.

 Відео як обрати металопластикові вікна?

Як обрати металопластикові вікна?
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

Tags: ,

Category: Дім

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


п'ять + = тринадцять