Як покращити пам’ять?

   Зміст:
1. Як покращити пам’ять?
2. Відео як покращити пам’ять? 
 

Доброго дня любі читачі. Сьогодні я напишу невелику статтю, про те як покращити пам’ять. Почну з невеликого вступу. Кожен з нас є людиною, і у кожного з нас є пам’ять. Хтось легко запам’ятовує, комусь це вдається важко. Ми люди, ми не можемо пам’ятати все як комп’ютери, для нас природно забувати.

Але все-таки, ми розуміємо що, якщо у нас буде добра пам’ять, нам стане набагато легше на навчанні, на роботі, та і в самому житті. Адже завжди нам потрібно пам’ятати певні речі, при чому деякі з них можуть серйозно впливати на наше майбутнє.

Як покращити пам’ять?

Як покращити пам’ять?

Наведу невеликий приклад як могло б складатися якби наша пам’ять була добре розвинутою. Школу змогли б без проблем закінчити з відзнакою, поступити в університет закінчити навчання з хорошими знаннями влаштуватися на хорошу роботу можливо й зробити власний бізнес. Якщо ви хочете влаштувати на роботу  то пам’ятайте, що вам доведеться скласти резюме та пройти співбесіду. Звичайно у вас може бути хороша пам’ять, і ви не будете читати, розвиватися інтелектуально то малоймовірно, що ви зможете досягти цього. Але пам’ять зіграє дуже важливу роль у тому, як складеться ваше життя. Трошки затягнувся вже цей приклад, не буду забивати вашу голову непотрібною інформацією, давайте краще приступимо.

Як покращити пам’ять?

На даний час створено багато технік та методик, які спеціально створенні для того щоб покращити пам’ять. Багато хто думає, що не має лік які покращують пам’ять, а я скажу, що це не так. Хоча ліками звичайно це важко назвати, але вже давно вченими створено препарати, які покращують пам’ять, звичайно це важко назвати ліками, але все ж вони діють. В мене є інформація про один з таких, він діє лише протягом певний часу, ви можете пригадати навіть те що колись в дитинстві випадково побачили і не звертали увагу, активність вашого мозку збільшується, ви стаєте більш розумнішим. На жаль в нього є побічні ефекти і крім того він відноситься до наркотичних засобів, тому я не ризикував його пробувати. Але декілька людей, які його спробували розповідали ефект цього препарату. Я сам проти наркотиків, тому пропагувати їх не буду. Трошки відхилився від теми, в цій статті я дам поради, як покращити пам’ять без шкоди для здоров’я.

Як покращити пам’ять?

«Поміняйтесь місцями»

Як відомо у чоловіка більше розвинута ліва півкуля мозку, а в жінки обидві сторони розвинуті порівно. Існує теорія, що пов’язано через велику кількість тестостерону у чоловіків. Чоловікам легше піддаються математичні задачі, вони краще запам’ятовують маршрути, відтворювати складні механізми, в той час коли у жінок більше розвинута візуальна пам’ять, математичні задачі їм вдається важче розв’язувати, і про подорожуванні вони запам’ятають не дорогу, а знаки, їм легше відтворювати певні епізоди побаченого, також у них краще працює мовний центр.

Тому час від часу пробуйте запам’ятовувати ту інформацію, яку жінки запам’ятовують легше. Це збільшить роботу правої півкулі мозку, і ви зможете краще запам’ятовувати різну інформацію.

Тренуйтейте вашу пам’ять на цифри

Одним з прекрасним тренуванням пам’яті є запам’ятовування телефонних номерів. Запам’ятовуйте кожен день по одному мобільному номеру, та набирайте їх вручну і телефонуйте. Ця вправа допоможе вам добре розвинути оперативну та зорову пам’ять.

Як покращити пам’ять?

Час запам’ятовування інформації

Біологічні ритми людей поділяються на три види це жайворонок, сова і зомбі. Про зомбі я пожартував звичайно. Трошки посміялись і продовжимо. =) Отже ці ритми впливають не тільки на період сну, а й на ефективність запам’ятовування інформації. Якщо ви відноситеся до типу жайворонків тоді старайтесь тренувати пам’ять з 8.00 до 12.00 години. Совам найкраще вдається запам’ятовувати з 20.00 до 24.00.

Аромат покращує пам’ять

Норвезькими вченими було виявлено, що людина яка відчуває аромат троянд краще запам’ятовує. Після тривалих досліджень було з’ясовано, що аромат троянд може підсилювати здатність приводити до порядку отриману інформацію і зберігати її тривалий час, але це не відноситься до спогадів про власні дії.

Праве коліно

Англійські вчені запропонували дуже незвичний спосіб активізації пам’ять. Якщо ви хочете швидко згадати певну інформацію встаньте на праве коліно. За запевненнями англійців це допоможе мозку опрацьовувати довготривалу пам’ять та згадати потрібний епізод. Для цього необхідно подумки перенестися в ситуацію і кілька хвилин не реагувати на сторонні справи.

Післяобідній сон і пам’ять

Ізраїльські неврологи вважають, що ще одним способом поліпшити пам’ять є післяобідній сон. За результатами проведених експериментів вони дійшли висновку , що сон вдень не тільки прискорює роботу головного мозку, але і робить позитивний вплив на людську пам’ять.

Як покращити пам’ять?

Швидкість читання і пам’ять

Російські психологи вважають , що при читанні з великою швидкістю , здатність до запам’ятовування інформації значно вище , ніж при повільному читанні. А так, як швидкість читання можна збільшувати шляхом тренувань , то при цьому поліпшується і пам’ять.

Настоянка шавлії для пам’яті

Ще з XIV століття відомий старовинний рецепт напою на основі шавлії для поліпшення пам’яті. Сучасними вченими доведено ефективність цього засобу , і вони радять приймати настій шавлії по три рази на день. Секрет даного напою полягає в ефірному маслі шавлії , в якому містяться речовини, що допомагають запам’ятовувати інформацію.

Переконання і пам’ять

Не варто всім розповідати , що у вас погана пам’ять. Піддаючись при цьому самонавіювання , ви поступово переконаєте себе в тому , що це правда. Краще використовувати самонавіювання в протилежному напрямку , переконуючи себе в тому , що ваша пам’ять стає все краще і краще. Це нескладна вправа змусить повірити в свої сили і послужить переконливою мотивацією для виконання вищевикладених рад.

Відео як покращити пам’ять?

Як покращити пам’ять?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Tags: ,

Category: Особистість

Comments (2 коментарі)

Trackback URL | Comments RSS Feed

  1. Олександр коментує:

    Мені сподобалось. Було цікаво викладено. Пізнав те, чого не знав. Велике спасибі за інформацію.

  2. Vitalij коментує:

    Стаття написана наївно і нецікаво

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


дев'ять + = тринадцять