Як скачати відео з ютуба?

Вітаю вас любі читачі. В зв’язку з тим, що багато хто не знає як скачати відео з ютуба ми вирішили написати статтю про це. Отже давайте розпочнемо «як скачати відео з ютуба». =)

Як скачати відео з ютуба завдяки savefrom.net?

Як скачати відео з ютуба

Як скачати відео з ютуба

Як скачати відео з ютуба 1 спосіб. Заходимо на savefrom.net, в спеціально відведену колонку введіть посилання на відео з ютуба. Натисніть кнопку «Скачать», праворуч оберіть можливий формат та розширення відео. Відкриється нове віно де потрібно вказати шлях збереження та назву збереженого відео.

Як скачати відео з ютуба 2 спосіб. Зайдіть на сайт YouTube з бажаним відео. В верхній частині браузера (де посилання) введіть ss як я це зробив http://ssyoutube.com/watch?v=Uz4iy53xvv8 вас автоматично перенесе на сайт savefrom оберіть формат та розширення відео та збережіть.

Як скачати відео з ютуба 2 спосіб. Скачайте та встановіть цю програму «Програма для скачування відео з ютуба». Встановіть її і вона автоматично додасть кнопку «Скачать» в ваші браузери.

як скачати відео з ютуба

як скачати відео з ютуба

Як скачати відео з ютуба 4 спосіб. Введіть посилання на відео на нашому сайті прямо під цим текстом, натисніть кнопку «Скачати». Вас перенесе на сайт savefrom. Оберіть формат та розширення відео і збережіть.

Тепер ви знаєте як скачати відео з ютуба. Успіхів вам.)

Як скачати відео з ютуба?
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

Tags: ,

Category: Hi-Tech

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


шість + шість =