Як правильно цілуватися стаття та відео

   Зміст:

 1. Інструкція як правильно цілуватися
 2. Відео як правильно цілуватися?

Наприкінці XX століття ООН затвердило свято, яке вже ціле століття відзначали англійці, День поцілунку. І з тих пір кожен рік 6 липня поцілунків приділяють особливу увагу по всьому світу. Незважаючи на , здавалося б , природний потяг і бажання людей цілуватися , культура , традиції та суспільні норми поведінки внесли свої корективи. Водночас ніхто і ніщо не заважає нам удосконалювати власну техніку поцілунку , щоб цілуватися з задоволенням , незабутньо , до тремтіння і приємного запаморочення …

Вітаю вас на сайті yak-zrobyty.pp.ua сьогодні ви дізнаєтесь як правильно цілуватися. Почнемо з невеликого вступу. Англійці ціле століття відзначали свято День поцілунків, вже наприкінці 20 століття ООН було затверджено це свято. З тих пір кожного року 6 липня це свято відзначають майже по всьому світі. Незважаючи на , здавалося б , природний потяг і бажання людей цілуватися , культура , традиції та суспільні норми поведінки внесли свої корективи. Водночас ніхто і ніщо не заважає нам удосконалювати власну техніку поцілунку , щоб цілуватися з задоволенням , незабутньо , до тремтіння і приємного запаморочення.

Як правильно цілуватись

Як правильно цілуватися

Як правильно цілуватися?

 1. Тренування на стиглих фруктах. Справжні, чуттєві поцілунки завжди вимагають уваги і не люблять поспіху. Це ж не чмокі-чмокі, і тим більше не обслинювання підборіддя в стилі відданої собаки. Щоб дійсно правильно цілуватися потрібно багато тренувань і зусиль. Найкраще свою чуттєвість і витонченість тренувати на стиглих соковитих фруктах.  Наприклад, можна взяти стиглий персик і перед дзеркалом спробуйте його з’їсти. Спостерігайте за собою, що відчуваєте, як виглядаєте. Учіться додавати естетику в процес, надкушуйте шкірку з більшою обережністю, старайтеся стежити, щоб сік не стікав по руці.
 2. Натяки дотиками. Якщо ви хочете знати як правильно цілуватися, тоді вам також треба засвоїти, що інші частини тіла теж потребують поцілунків. Наприклад плечі, шия, зап’ястя, живіт і коліна дуже чутливі. Вам хочеться натякнути про невимовне бажання цілуватися? Тоді старайтесь дивитись на губи партнера або злегка доторкніться  пальцями до будь-яких з названих зон, якщо звичайно партнер підпустить так близько. Звичайно ж це не відноситься до ситуації, коли в черзі або громадському транспорті вас тягне до незнайомої людини.
 3. Підлаштовуйся під партнера. Зона комфорту є у кожної людини, її слід поважати. По тілі людини можна побачити те, про що границі пристойності змушують мовчати. Спостерігайте за рухами партнера , наскільки він розкритий по відношенню до вас наприклад: віддаляється чи приближується, знімає порошинки з вашого одягу чи схрещує руки. Також для того, щоб встановити більш близький контакт психологи радять частково, ненав’язливо віддзеркалювати рухи тіла партнера, якого хочете зацікавити.
 4. Стежте за харчуванням та гігієною. Запах з рота, запахи поту, важких парфумів відбиває бажання бути поруч з вами. Моменти поцілунку можуть трапиться зовсім несподівано і в будь-якому місці, тому потрібно стежити за собою, часто приймати душ і використовувати дезодоранти, не переїдайте, включіть у свій раціон яблук та свіжу м’яту, майте при собі освіжував ротової порожнини, старайтесь не зловживати алкогольними та газованими напоями.
 5. Знімайте напругу. Поцілунок – це як політ у космос, тому, ви як космонавт повинні тримати себе у хорошій фізичні формі, старайтесь бути бадьорим. Хоча б раз в день на декілька хвилин робіть зарядку.
 6. Знімаємо напругу. Поцілунок – це як політ у космос , тому вам , як космонавту , бажано тримати себе в хорошій фізичній формі , щоб швидко і правильно реагувати і вміти розслаблятися , щоб реагування було приємним взаємно . Протягом дня відволічіться на кілька хвилин для зарядки і розслабтеся . Спробуйте розчинитись у звуках навколишньої природи, відпустіть думки.
 7. Практикуйте поцілунки без питань. Кращим шляхом для вдосконалення, як відомо є і завжди була практика. Наприклад в Індії вважається, що людина може чогось навчитись, якщо практикувала це 108 разів. Що навчитись правильно цілуватися теж потрібно велика кількість повторень. При кожному поцілунку потрібно спостерігати за реакцією партнера, після цього обдумувати його реакцію. Не потрібно ставити питань, мало хто зізнається, що йому не сподобалось цілуватися. Під час поцілунку ви самі зрозумієте як правильно цілуватися.

Тепер ви знаєте як правильно цілуватися. І на завершення статті як правильно цілуватись хочеться підмітити. Поцілунок допомагає розкрити себе , другу людину і цілий світ – цілуйтеся і будьте щасливі.

Відео як правильно цілуватися

Як правильно цілуватися стаття та відео
4 votes, 2.75 avg. rating (59% score)

Tags: ,

Category: Особистість

Comments (1 коментар)

Trackback URL | Comments RSS Feed

 1. adnriy коментує:

  Та ну, не треба вчитись цілуватись, треба практикувати, а навики з часом самі прийдуть.)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


три + чотири =