Як вибрати цифровий фотоапарат?

   Зміст:

  1. Яка мета покупки фотоапарата?
  2. Покупка цифрового фотоапарата в магазині
  3. Як вибрати цифровий фотоапарат?
  4. Як вибрати об’єктив?
  5. З якою матрицею обирати фотоапарат?
  6. Відео вибір фотоапарата

Доброго дня люби читачі, сьогодні розглянемо досить актуальне питання для багатьох людей «як вибрати цифровий фотоапарат».  На даний час фотоапарати ввійшли в буденність кожної людини. Цей пристрій є досить потрібним, зручним та дуже корисним, адже завжди хочеться увіковічнити деякі моменти з життя. Пам’ять не вічна, а фотоапарат допоможе нам не забути багато важливих моментів нашого життя.

Яка мета покупки?

Для початку нам потрібно визначити мету покупки. На перший погляд, це звичайне питання для кожної людини яка хоче купити фотоапарат. Саме відповідь на нього є одним з найважливіших факторів у покупці цифрового фотоапарата. Думав, в більшості випадків цифровики купують для побутових потреб. З цього можна зробити висновок, що фотографувати таким фотоапаратом будуть зазвичай на різних святах, сімейних подіях, відпочинку та просто вдома. Для таких випадків найкращим для вас варіантом буде «мильниця».

Як вибрати цифровий фотоапарат?

Як вибрати цифровий фотоапарат?

Якщо ж у вас є бажання купити більш серйозніший апарат, тоді вам доведеться трохи розкошелитись. «Мильниця» не даремно отримала таку назву, адже сама вона невеликої форми, проста у користування та недорога. Але на жаль при всіх цих характеристиках в неї один суттєвий недолік – в неї дуже скромні можливості. Професійний фотоапарат має більший розмір, велику кількість функцій при цьому якість його фотографій набагато краща ніж у «мильниці» . Але все по черзі…

Звичайно, вирішальну роль у виборі фотоапарата має ваш б’юджет на покупки. Саме невеликий б’юджет допоможе вам пришвидшити вибір покупки, адже при малій кількості грошей, кількість моделей цифрових фотоапаратів значно зменшиться. Наступним критерієм у виборі фотоапарата буде мета покупки, якщо вам потрібний фото парад для «побуту», тоді обирайте «мильницю». Це дасть вам змогу значно зекономити  велику суму грошей, при цьому ви ще й отримаєте досить непоганий, укомплектований апарат і компактний апарат. Компактність теж є дуже важливою річчю, адже погодьтесь з професійним фотоапаратом буде набагато важче подорожувати, а «мильницю» можна без проблем помістити будь де, та і її транспортування буде набагато легшим.

Як я вже вище говорив, на жаль такий цифровий фотоапарат якістю фотографій не дуже вразить, але для повсякденних зйомок він досить непогано підійде. До речі при покупці «мильниці» yak-zrobyty.pp.ua радить вам не піддаватись на маркетинговий хід кількості мегапікселів, їх може бути люба кількість. Мегапікселі визначають розширення фотографії а не її якість, тоді як дійсно важливим фактором для цифрових фотоапаратів є об’єктив. Не потрібно вимагати від об’єктива «мильниці» шикарних параметрів адже це не дуже розумно. Бо все-таки, в кращому випадку трьох-лінзовий об’єктив, з таким малим діаметром – просто не здатний дати хорошу якість зображення.

Якщо ви часто збираєтесь подорожувати і при цьому робити багато фотографій тоді вам не помішає «професійний» фотоапарат. Звичайно він дорогий, громіздкий та важкий але його функціональність, та якість фотографій в повній мірі компенсує недоліки. Якщо вас дійсно цікавлять хороші та якісні фотографії тоді обирайте саме його. А що таке якість взагалі? Розкажу простими словами, якщо роздрукувати фотографію формату 10х15 то різниці між професійним та простим фотоапаратом ви не побачите, а якщо роздрукувати фотографію формату 15х22 тоді різниця між фотографіями буде дуже суттєва. В «мильниці» при більшому розмірі фотографії можливо навіть побачити пікселі (маленькі квадратики з яких складається зображення). Також на фотографіях зроблених «мильницею» може бути гірша чіткість, кольори також можуть з’являтися шуми (кольорові точки на зображенні).

Покупка цифрового фотоапарата в магазині

Коли ми визначились який саме нам фотоапарат потрібний і дізналися про його основні характеристики, тепер можна спокійно відправлятись до магазину. Але куди нам йти? Фотоапарати продають всі кому не лінь кіоски, супермаркети, спеціалізовані магазини та ще багато де. Бажано обійти побільше таких магазинів, порівняти асортимент та ціни. Але навіть якщо ви знайшли один і той самий цифровий фотоапарат за значно меншою ціною ніж в інших магазинах. Не надто радійте, адже тут можуть бути два варіанти або продавці закупають товар великою кількістю, або вони хочуть вас обманути. Щоб забезпечити себе від обману раджу відвідувати спеціалізовані магазини, адже саме там закупку товару зазвичай проводять оптом, такі магазини не є «липовими» і гарантія в них буде справжньою, кожен товар перевіряється на брак і якщо ви виявите брак ви зможете повернути, або обміняти свій товар, але при цьому бажано зберігати чек.

Як вибрати цифровий фотоапарат?

На полицях магазинів дуже велика кількість різних фотоапаратів, з різними виробниками та різними цінами, як же обрати виробника? Насправді вагомішу роль для у виборі фотоапарата зіграє не виробник, а його вагова категорія «мильниця» чи професійний фотоапарат. Не можна сказати що «мильниця»  НІКОН буде набагато кращою за САМСУНГ, характеристики мильниць не суттєво відрізняються. Тим більше, що зазвичай майже всі домашні фотоапарати виробляються у Китаї. Але при виборі серйознішого фотоапарата краще звертати увагу на відомих, зарекомендованих виробників таких як: СОНІ, НОКОН, ПАНАСОНІК, ОЛІМПУС, КЕНОН і тд… Також деякі фотоапарати СОНІ можна зустріти японського виробництва, що є гарантією якості фотоапарата.

Як вибрати цифровий фотоапарат?

Як вибрати цифровий фотоапарат?

А тепер давайте дізнаємось який фотоапарат купляти. Підійдіть до поличок і читайте ціни, бажано при собі мати невеликий записник, в який записуйте назви ціни та основні характеристики, це вам допоможе обрати кращий фотоапарат по дешевшій ціни, при цьому ви зможете порівняти ціни у різних магазинах.

Як вибрати об’єктив?

Об’єктив служить для передачі на матрицю якісного зображення. На об’єктиві міститься його назва, модель, також діапазон фокусу відстані. Також вказується світлосила для zoom-об’єктивів, адже через збільшення відстані світлосила об’єктива зменшується.

Як вибрати об’єктив цифрового фотоапарата?

Як вибрати об’єктив цифрового фотоапарата?

Об’єктив найдорожча і найскладніше деталь фотоапарата.

Як вибрати матрицю фотоапарата?

Матриця перетворює зображення на яке направлений об’єктив у цифровий сигнал. Іноді вказують тип матриці:

CCD – прилади з зарядними зв’язками. Такі матриці є застарілими, зчитування їхнього сигналу проводиться так сама як і електронно-променевих трубках (послідовно зліва на право та зверху вниз). Кремнієві фотодіоди виконують функцію чутливих елементів. Звичайно ж, їхні параметри є далекими від ідеалу. Саме цими матрицями оснащену всі «мильниці».

CMOS – ці матриці є аналогами оперативної пам’яті комп’ютера, в них зчитування можна задавати з будь-якого місця лише задавши номер рядка та стовпчика. Кожен піксель цієї матриці має підсилювач зчитування. Параметри CMOS є значно кращими ніж у CCD. Ці матриці використовують для професійних фотоапаратів.

Live-MOS – в цієї матриці менша кількість з’єднань для одного пікселя і менша потрібність напруги для живлення. Це зменшує енерговитрати та виділення теплоти. Завдяки цій конфігурації фотоапарату надається змога зробити більш «живішу» фотографію, без перегріву як у вище згаданих матриць та без збільшення рівня шуму.

Дальше йдуть Mpix, також іноді пишеться геометричний розмір. Краще буде, якщо геометричне число дорівнюватиме Mpix і чим вище їхн’є значення ти краще. Якщо ви надали перевагу професійному фотоапарату то краще обирати його з матрицею CMOS.

Відео вибір фотоапарата

Як вибрати цифровий фотоапарат?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Tags: ,

Category: Hi-Tech

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


шість + один =