Як завагітніти і як розрахувати календар вагітності?

   Зміст:

 1. Фертильний період і що це?
 2. Як визначити фертильний період?
 3. Як розрахувати календар вагітності?
 4. Як визначити базальну температуру тіла?
 5. Цервікальний слиз
 6. Відео як завагітніти 

Доброго дня дорогі майбутні матусі. В кожної з нас з часом постає питання вагітності. Вагітність в багатьох випадках може наступати досить не швидко,  в цій статті я відповім вам на запитання «як завагітніти?», дам пораду як розрахувати календар вагітності, як визначити сприятливий період для вагітності базальною температурою і цервікальним слизом.

.

Як завагітніти?

Спочатку нам знадобиться зрозуміти поняття “фертильного періоду”.  Отже, що ж таке цей період? Скільки він триває? Як дізнатись коли він відбувається? І чому саме в цей проміжок часу можна завагітніти?

Як завагітніти і як розрахувати календар вагітності.

Як завагітніти і як розрахувати календар вагітності.

Фертильним періодом –  являється той проміжок часу, за який сперматозоїди можуть запліднити яйцеклітину. Він триває лише 48 годин, з моменту початку овуляції (виходу яйцеклітини  з яєчника до маткових труб). Якщо у вас знову виникне питання, як завагітніти то знайте – вагітність може початись тільки після статевого акту саме в цей період! Ми розібрались що таке фертильний період, тепер розберемось в тому як його визначити?

Щоб  визначити фертильний період ви повинні знати:

 • Як розрахувати календар вагітності?
  Для складання календаря вагітності – ми повинні прослідкувати за шістьма менструальними циклами (період місячних). Потім потрібно розрахувати фертильну фазу ось так:«сума 6 найдовших циклів» –11 =  «останній фертильний день»
  «сума 6 найкоротших циклів» – 18 = «перший фертильний день»Наприклад:
  сума найдовших циклів 31 – 11 = 20
  сума найкоротших циклів 27–18= 9Для того щоб завагітніти потрібно з 9 – 20 фертильні дні вступати у статеві відносини. І календар вагітності – розрахований.
 • Як визначити базальну температуру тіла?Метод визначення базальної температури тіла є більш точнішим за календарний, тому маємо можливість завагітніти швидше. Величина базальної температури зменшується за 12-24 год. до овуляції, а вже після неї підвищується на 0,2 – 0,5?. Отже можливість завагітніти є в період від початку овуляції доти, поки базальна температура підвищена (до 3 днів). Відколи почнеться овуляція температура тіла буде на вищому рівні близько 14 днів, пізніше зменшиться (від початку менструального циклу). Якщо температура не зменшилась на протязі 20 днів, це перша ознака того, що ви завагітніли.Для того щоб уникнути неточності – потрібно користуватися лише точним термометром. На зміну температури також може впливати захворювання, стреси, поганий сон. Тому щоб визначити сприятливий період для вагітності потрібно прикласти особливу увагу.
 • Як визначення цервікальним слизом фертильні дні? (тільки при відсутності запалення в статевих органах)Найкращий періодом для того, щоб завагітніти можна визначити з допомогою спостереження за цервікальним слизом з піхви. В той час коли виділяється тягучий слиз у вас може бути фертильний період. При останньому дні тягучого прозорого слизу (день пік) – овуляція відбулась, або скоро відбудеться. Коли менструація закінчиться у більшості жінок виділення з піхви відсутні (сухі дні). Для того щоб визначити сприятливі дні запліднення потрібно утриматись від статевих стосунків хоча б 1 цикл. Спостерігайте за слизом протягом дня, потрібно записувати спостереження. Краще використовувати такі умовні позначки: кровотеча «К», не прозорий не фертильний слиз «Н», сухі дні «С», фертильні дні «Ф».

УВАГА! ПРОЧИТАТИ ПЕРЕД ВИБОРОМ МЕТОДУ.

В кого нерегулярні менструації Календар вагітності не підійде
В кого постійні вагінальні виділення Не можна визначити з допомогою цервікального слизу
Хто вигодовує грудним молоком

Відео як завагітніти

Як завагітніти і як розрахувати календар вагітності?
3 votes, 3.00 avg. rating (63% score)

Tags: , ,

Category: Медицина

Comments (1 коментар)

Trackback URL | Comments RSS Feed

 1. irina коментує:

  Я думала, що календар вагітності набагато складніше складати. Дякую за інформацію.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


чотири + = вісім