Зимові шини. Які автошини обрати на зиму?

   Зміст:

 1. Зимові шини – переваги
 2. Зимові шини – види
 3. Відео до статті які зимові автошини
  обрати?

Доброго дня любі читачі. ;-) З кожним днем зима все ближче і ближче, а з зимою завжди поруч сніг та ожеледиця. Тому нам потрібно заздалегідь приготувати зимові шини. Вибір автошин відповідальна річ, до цього слід поставитись відповідально.

В цій статті ми оглянемо переваги зимових шин над літніми, а також дізнаємось про види зимових шин. Отже давайте приступимо.

Зимові шини – переваги

 • Краща керованість. У протекторів зимових автошин є певні особливості, завдяки ним у вашого автомобіля буде краще керованість на мокрих і замерзлих дорогах. Зимові шини значно скоротять гальмівний шлях і додадуть стабільності на поворотах. Також у «агресивного» протектора краще відлипання снігу від шин.
 • Краща прохідність. Завдяки зимовим автошинам прохідність автомобіля збільшується. На зимових шинах зроблено спеціальні протекторальні малюнки, які забезпечать вам можливість комфортної їзди по снігу. Також малюнок на автошинах допоможе вам без проблем виїхати із снігової колії.
 • Краще контактування з дорогою. Для виготовлення зимових шин використовують значно м’якші матеріали. Тому зимові автошини здатні  зберігати еластичність на морозах та покращують контакт з дорогою.
 • Комфортна їзда по ожеледиці. Зимові автошини містять у собі металічні шипі, які забезпечують краще зчеплення з обледенілою або засніженою певерхнею.

Зимові шини – види

Європейські зимові шини

Європейські зимові шини

 • Європейські зимові шини. Добре підходять при їзді під час дощу або мокрого снігу. Ці автошини мають діагонально-протекторний малюнок, розгалужену систему відводу, периферійний протектор, багато дрібних прорізів. Чим довші прорізи, в середину яких збирається вода та сніг, тим більша площа контактування автошин з дорогою.
Скандинавські зимові шини

Скандинавські зимові шини

 • Скандинавські зимові шини. Добре підходять для їзди по засніжених або обледенілих доріг. У таких зимових шинах протекторний малюнок зазвичай розріджений, багато протекторів у формі прямокутника або ромба, які розміщаються у шахматному порядку, також характерні дрібні полоси на протекторах. У скандинавських зимових шинах відстань між частинами протекторного малюнку досить велика. Глибина протекторів теж досить велика 9-10 мм. Протектор такого типу дасть нам змогу легко продавлювати льодові поверхні, також вони добре очищаються від болота і снігу.
Зимові шини з шипованою поверхнею

Зимові шини з шипованою поверхнею

 • Зимові шини з шипованою поверхнею. Такі автошини призначені розбивати тонкі льодяні плівки або вкатані сніги. Шипи автошин складаються з міцної серцевини та легкої основи, яка тримає її у шині. У поперечних перерізах шипи бувають на вигляд круглими або чотирикутими.

Тепер ви знаєте достатньо щоб самим обрати зимові автошини для вашого залізного друга. Сподіваюсь ця інформація вам допоможе у виборі зимових шин.

Відео які зимові автошини обрати?

Зимові шини. Які автошини обрати на зиму?
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

Tags: ,

Category: Авто

Comments (1 коментар)

Trackback URL | Comments RSS Feed

 1. Igor коментує:

  Думаю краще обирати замові шини японські, нешиповані.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


п'ять + = одинадцять